Praktyki - oferty COBE i IW


Nasza organizacja oferuje możliwość wyjazdu na płatny staż zagraniczny w ciągu całego roku. Zgodnie z tą strategią, oprócz podstawowej puli ofert z Annual Conference (AC offers) posiadamy dwa inne typy ofert.

Pierwszy z nich to oferty intrawebowe (IW offers). Nie różnią się one niczym w zasadach aplikowania od AC offers, z wyjątkiem czasu publikacji. Są udostępniane po zakończeniu drugiego obiegu praktyk, dlatego często są to oferty niewykorzystane z podstawowej puli.

Drugim typem są oferty COBE (COBE offers). Zawsze są to całkowicie nowe oferty niepublikowane wcześniej. W odróżnieniu od innych ofert obowiązujący termin wniesienia opłaty manipulacyjnej za ofertę COBE to termin dopiero po akceptacji studenta przez przyszłego pracodawcę.

Zarówno w przypadku ofert intrawebowych i COBE liczy się kolejność zgłoszeń, ponieważ są udostępnieniane w tym samym czasie dla wszystkich dwunastu komitetów lokalnych w Polsce poprzez maila.

Czas zebrania potrzebnych dokumentów aplikacyjnych jest zwykle zaznaczony na ofercie. Jeśli zaznaczony termin minął, student jest zobowiązany przygotować dokumenty aplikacyjne w ciągu trzech dni.

Wszystkim zainteresowanym polecamy skontaktować się z naszym koordynatorem procesu Outgoing Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dlaczego warto?

Polub nas na Facebooku/ obserwuj na Instagramie

 
 

Instagram