Jesienna edycja Targów Pracy AGH

 107 wystawców zaprezentuje się studentom i absolwentom krakowskich uczelni podczas jesiennej edycji Targów Pracy AGH, które odbędą 8 listopada 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Organizowane przez Centrum Karier AGH wydarzenie cieszy się szczególnym zainteresowaniem studentów, absolwentów oraz osób już pracujących i poszukujących zawodowych wyzwań. Podczas najbliższych targów plany zatrudnienia, praktyk i staży przedstawi imponująca liczba pracodawców, a szeroki przekrój branżowy zaproszonych firm ułatwi rozpoznanie obecnych oczekiwań i wymagań wobec kandydatów w różnych sektorach administracji, gospodarki i przemysłu.

Targi to bowiem rzadka okazja do bezpośredniej wymiany informacji i rozmowy na tematy zawodowe na płaszczyźnie pracodawca – student. Dlatego warto, aby uczestnicy mieli ze sobą przygotowane CV, które można skonsultować przy stoisku Centrum Karier.

W trakcie wydarzenia odbędą się także prezentacje przedsiębiorstw mające na celu przedstawienie charakteru i specyfiki pracy w danym sektorze.

Termin: 8 listopada 2018 r., godz. 10.00-17.00

Lokalizacja stoisk: budynek główny AGH – paw. A0 oraz łącznik paw. A0-A1 

Prezentacje: Aula (paw. A0, I piętro), sala 213 (paw.A0, II piętro)

Wstęp: bezpłatny, bez rejestracji

Szczegółowe informacje: lista wystawców i ich oferta oraz harmonogram prezentacji http://www.targi.agh.edu.pl/edycja-jesienna/jesien-2018/  

Search

Free Joomla! templates by Engine Templates