IAESTE CaseWeek

IAESTE CaseWeek to największy cykl warsztatów inżynierskich w formie case study. Przeprowadzany jest na największych uczelniach technicznych w kraju, przez ekspertów z wiodących na rynku przedsiębiorstw.

O Projekcie

Projekt umożliwia studentom i pracodawcy wspólną pracę nad przygotowanymi zagadnieniami. Podczas cyklu warsztatów wiodące marki z rynku polskiego i światowego przeprowadzają warsztaty na najlepszych uczelniach technicznych w kraju. Studenci stają przed możliwością zmierzenia się z realnymi problemami spotykanymi na co dzień w pracy zawodowej. Pracodawcy podczas case’a mają okazję poznać zachowania studentów w atmosferze pracy, wyłonić talenty i nawiązać współpracę z potencjalnymi kandydatami.

Jest to pierwsza platforma zbliżająca 2 światy: pracodawców i studentów uczelni technicznych. Warsztaty w formie case study dają szanse na efektywna selekcję kandydata na praktyki letnie, staże. Buduje to również pozytywny wizerunek Państwa Firmy, jako pracodawcy na najlepszych uczelniach technicznych i medycznych w kraju. Rocznie docieramy do około 150000 studentów największych uczelni technicznych i medycznych w Polsce.

 

 

Więcej informacji:
https://caseweek.iaeste.pl

Search

Free Joomla! templates by Engine Templates